kontakt

Ing. Jitka Rosůlková

Choceradská 137
Svojetice 251 62

zahradnice@seznam.cz

tel. +420 605 816 168

růže- Sympathie- lastní pěstování

růže- Sympathie- lastní pěstování

VEŠKERÉ FOTOGRAFIE JSOU POŘÍZENY VÝHRADNĚ MOU OSOBOU A VZTAHUJÍ SE NA NĚ AUTORSKÁ PRÁVA.

 • "Zahrady zakládané v souladu s přírodou vyžadují velmi málo práce a skýtají mnoho radosti. Ponechme tedy přírodě volnou ruku a usměrňujme ji jen tam, kde je to nutné."

  o mně

  Jmenuji se Ing. Jitka Rosůlková, vystudovala jsem  zahradnické inženýrství okrasné. Již při studiu jsem se věnovala oboru a tedy mám více jak 12let praxe jako zaměstnanec zahradnického centra, školitel odborných postupů a vedoucí specializovaných kurzů, ale hlavně jako OSVČ. Ve své firmě jsem se věnovala návrhům, realizacím a údržbám zahrad. Po narození dcery se z časových důvodů věnuji spíše jen návrhům, poradenství a přednáškové činnosti.

  Zahrady jsem vždy zakládála s respektem k přírodě a jejim hodnotám. Pokud možno bez zásahů nepřírodními látkami. Ochranu rostlin preferuji biologickou.  Za roky praxe skoloubená s řádným univerzitním vzděláním, jsem nabyla zkušeností jak založit krásnou a nenáročnou zahradu, která uspokojí a nestanente se otrokem zahrady. Budete žít v příjemné symbióze a zahradu si budete užívat. Po letech praxe jsem se naučila že správným založením výsadby, výběrem vhodných rostlin a vhodnou péčí ušetříte mnoho času a ušetříte se i zklamání.

  cerven14 011

  -vlastní pěstování -

  Nenavrhuji ani vysloveně ekologické, ani přísně přírodní zahrady (bez introdukovaných rostiln apod.).  Navrhuji zahradu a její údržbu tak, aby sloužila nejen lidem, ale i tvorům patřícím do zahrady ( hmyz, ptáci, ale i netopýři, ježci ale i ještěrky a žáby. )

  Ve své práci se držím požadavků a možnostmi investora. Proto u mne nenajdede návrh „designu“ nefunkční zahrady, ale sadovnickou úpravu a to v námi dohodnutém stylu. Celkově působící vzhled bude tedy takový, jaký vám bude vyhovovat a na kterém se domluvíme.

  Ńabízím vám zahrady pro Vás, s asistenční službou- zaučením, pomocí při založení, jak se o zahrádku starat a jak využívat jejích darů/plodů

  lubgort.cz